Yhteystiedot - Rakennus ja infra

Rakennustarvikkeet ja Infrarakentaminen

Sähköpostit

etunimi.sukunimi@lektar.com

Myyntiorganisaatio

Aki Bergdahl

Länsi-Suomi ja Pohjois-Suomi

0400 422 543

aki.bergdahl@lektar.com

Mika Järvinen

Keski-Suomi ja Itä-Suomi

040 525 8639

mika.jarvinen@lektar.com

Juha Koppanen

Lounais-Suomi

0400 855 172

juha.koppanen@lektar.com

Topi Koski

Etelä-Suomi ja Kaakkois-Suomi

040 868 2742

topi.koski@lektar.com

Robert Etholén

Knauf Rakennuseristeet

045 850 5475

robert.etholen@lektar.com

Juha Lintusaari

Kodinturvatuotteet

0500 797 816

juha.lintusaari@lektar.com

Hallinto

Kari Vesterinen

Osastopäällikkö

0400 707 534

kari.vesterinen@lektar.com

Katja Koistinen

Assistentti

Rakennustarvikkeet

040 704 9049

katja.koistinen@lektar.com

Jetta Kalliokoski

Assistentti

Verkko- ja terästuotteet

040 509 6271

jetta.kalliokoski@lektar.com

Jätä tarjouspyyntö

Ota yhteyttä ja kerro kuinka voimme auttaa – löydämme yhdessä parhaan ratkaisun vastaamaan juuri sinun tarvettasi.